Продукція > JOHANSON > 201R07S9R1BV4T
201R07S9R1BV4T
201R07S9R1BV4T Johanson
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 9.1pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук