201R15N151KV4T
201R15N151KV4T Johanson Dielectrics
johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 150pF 10% NPO
на замовлення 7990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 201R15N151KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201R15N151KV4T 201R15N151KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. MLCCs_10-200V_Rev_Dec2014.pdf Description: CAP CER 150PF 200V C0G/NP0 0805