201S41W104KV4E
201S41W104KV4E Johanson Dielectrics
MLCCs_10-200V_Rev_Dec2014.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 2453 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 201S41W104KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201S41W104KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. MLCCs_10-200V_Rev_Dec2014.pdf Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210