201S42E241FV4E
201S42E241FV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 240PF 200V NP0 1111
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 240pF 1%.
Інші пропозиції 201S42E241FV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
201S42E241FV4E 201S42E241FV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 240pF 1%