Продукція > JOHANSON > 202H47N330KQ4H
202H47N330KQ4H
202H47N330KQ4H Johanson
high-voltage-radial-leaded-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 33pF 2000V C0G 10% Radial 6.99mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук