20D122KJ
20D122KJ Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
20d.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 1200V 10000A DISC 20MM
Features: High Surge
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10000 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Energy: 730J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1320 V
Varistor Voltage (Min): 1080 V
Varistor Voltage (Typ): 1200 V
Maximum AC Volts: 740 V
Maximum DC Volts: 975 V
Capacitance @ Frequency: 440 pF @ 1 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 1200V 10000A DISC 20MM, Features: High Surge, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10000 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Energy: 730J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1320 V, Varistor Voltage (Min): 1080 V, Varistor Voltage (Typ): 1200 V, Maximum AC Volts: 740 V, Maximum DC Volts: 975 V, Capacitance @ Frequency: 440 pF @ 1 kHz.