20D142KJ
20D142KJ Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
20d.pdf
Виробник: Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Description: VARISTOR 1400V 10000A DISC 20MM
Packaging: Bulk
Features: High Surge
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10000 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Energy: 750J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1540 V
Varistor Voltage (Min): 1260 V
Varistor Voltage (Typ): 1400 V
Maximum AC Volts: 870 V
Maximum DC Volts: 1150 V
Capacitance @ Frequency: 410 pF @ 1 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 1400V 10000A DISC 20MM, Packaging: Bulk, Features: High Surge, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10000 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Energy: 750J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1540 V, Varistor Voltage (Min): 1260 V, Varistor Voltage (Typ): 1400 V, Maximum AC Volts: 870 V, Maximum DC Volts: 1150 V, Capacitance @ Frequency: 410 pF @ 1 kHz.