Продукція > JST > 20FMN-SMT-A-TF (LF)(SN)
20FMN-SMT-A-TF (LF)(SN)
20FMN-SMT-A-TF (LF)(SN) JST
FMN.pdf
Виробник: JST
Category: Connectors FFC/FPC 1.00mm
Description: Connector: FFC/FPC; SMT; 50V; 0.5A; PIN: 20; 1mm; horizontal; Non-ZIF
Type of connector: FFC/FPC
Electrical mounting: SMT
Max. voltage: 50V
Spatial orientation: horizontal
Connector variant: Non-ZIF
Operating temperature: -25...85°C
Tape pitch: 1mm
Maximum current: 0.5A
Number of pins: 20
на замовлення 821 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Connectors FFC/FPC 1.00mm, Description: Connector: FFC/FPC; SMT; 50V; 0.5A; PIN: 20; 1mm; horizontal; Non-ZIF, Type of connector: FFC/FPC, Electrical mounting: SMT, Max. voltage: 50V, Spatial orientation: horizontal, Connector variant: Non-ZIF, Operating temperature: -25...85°C, Tape pitch: 1mm, Maximum current: 0.5A, Number of pins: 20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
20FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) 20FMN-SMT-A-TF(LF)(SN) Виробник : JST Sales America Inc. eFMN.pdf Description: CONN FFC TOP 20POS 1.00MM R/A