Продукція > KEMET > 20HV12N251JN
20HV12N251JN
20HV12N251JN KEMET
20HV12N251JN
Виробник: KEMET
Description: CAP CER HV
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.420" L x 0.250" W (10.67mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Downhole
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 250 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER HV, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.420" L x 0.250" W (10.67mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Downhole, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 250 pF.