20HVA24-P2-F
20HVA24-P2-F Advanced Energy
10hva_20hva-1138560.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HVA-Series DC-to-HVDC Amplifier, Single output (Unipolar), +24V Input, +20kV DC Output, 2W, I10 Differential interface with 0 to +10 VDC monitors/controls, Ripple reduction filter
Написати відгук