214A-R131
214A-R131 ATTEND Technology
214A-60W%20SERIES_Spec.pdf
Виробник: ATTEND Technology
Description: CONN JACK 1PORT PCB
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: RJ45
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded, EMI Finger
Orientation: 90° Angle (Right)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: 10/100 Base-TX, Power over Ethernet (PoE)
Termination: Solder
LED Color: Green - Yellow
Number of Cores per Jack: 4
Height Above Board: 0.445" (11.30mm)
Tab Direction: Up
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Ports: 1
Number of Rows: 1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK 1PORT PCB, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: RJ45, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, EMI Finger, Orientation: 90° Angle (Right), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: 10/100 Base-TX, Power over Ethernet (PoE), Termination: Solder, LED Color: Green - Yellow, Number of Cores per Jack: 4, Height Above Board: 0.445" (11.30mm), Tab Direction: Up, Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Ports: 1, Number of Rows: 1.