Продукція > EAO > 22-333.111D
22-333.111D EAO
HIoFjeUXR2a0VfdKWpJm
Виробник: EAO
Description: SWITCH KEYLCK 2POS DPST 10A 400V
Features: IP65
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO
Switch Function: Off-On
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 90°
Key Removable Positions: 1 only
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.00mm x 22.00mm
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Timing: Not Specified
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 400 V
Number of Positions: 2
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 22-333.111D EAO
Description: SWITCH KEYLCK 2POS DPST 10A 400V, Features: IP65, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO, Switch Function: Off-On, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 90°, Key Removable Positions: 1 only, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.00mm x 22.00mm, Contact Material: Silver (Ag), Contact Timing: Not Specified, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 400 V, Number of Positions: 2.