Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 2200uF 6,3V ECR 10x16mm (ECR222M0JB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Код товару: 2948
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 2200 µF
Номін.напруга: 6,3 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 10х16mm
Строк життя: 2000 годин
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
2200uF 16V EXR 13x21mm (low imp.) (EXR222M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
3 Додати до обраних Обраний товар
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 2200 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 13х21mm
94 шт - РАДІОМАГ-Київ
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
80 шт - РАДІОМАГ-Харків
106 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Флюс F3 90мл
9 Додати до обраних Обраний товар
Флюс F3 90мл
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Флюси для пайки
Категорія: Флюс нейтральний
Вага/Об’єм/К-сть: 90 ml
Рідкий
товару немає в наявності
1000uF 16V EHR 10x16mm (EHR102M16BA-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
EHR_081225.pdf
Ємність: 1000 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х16mm
Мінімальне замовлення: 5
1500uF 6,3V EXR 8x16mm (EXR152M0JBA-Hitano)
EXR_080421.pdf
Ємність: 1500 µF
Номін.напруга: 6,3 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 8х16mm
Регульований step-down модуль живлення на LM2596 S-DIY-0302
36 Додати до обраних Обраний товар
LM2596-info.pdf
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 15 W
Напр. вх., V: 4,5...30 VDC
Напр. вих.,VDC: 1,25...30 VDC
Макс. вих. струм: 2 A
Корпус, габарити, мм: 44x23x13 mm
Температура, °C: -40...+125°C