22201C125KAT1A
22201C125KAT1A AVX Corporation
X7RDielectric.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.2UF 100V X7R 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.2uF X7R 2220 10% Tol.
Інші пропозиції 22201C125KAT1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22201C125KAT1A 22201C125KAT1A Виробник : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1.2uF X7R 2220 10% Tol