22203C226MAZ2A
22203C226MAZ2A AVX Corporation
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 22UF 25V X7R 2220
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71E226MV NW G LOB PN 25V 22uF X7R A 581-KGF55CR71E226MV.
Інші пропозиції 22203C226MAZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22203C226MAZ2A 22203C226MAZ2A Виробник : AVX FlexitermMLCC-777061.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22uF X7R 2220 20% Tol FLEX
товару немає в наявності
22203C226MAZ2A 22203C226MAZ2A Виробник : KYOCERA AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71E226MV NW G LOB PN 25V 22uF X7R A 581-KGF55CR71E226MV