22203C475KAZ2A
22203C475KAZ2A AVX Corporation
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7uF X7R 2220 10% Tol FLEX.
Інші пропозиції 22203C475KAZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22203C475KAZ2A 22203C475KAZ2A Виробник : AVX FlexitermMLCC-777061.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7uF X7R 2220 10% Tol FLEX