Продукція > KYOCERA AVX > 22205C106KAZ4A
22205C106KAZ4A
22205C106KAZ4A KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції 22205C106KAZ4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C106KAZ4A 22205C106KAZ4A Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71H106KS NW G LOB PN 50V 10uF X7R A 581-KGF55CR71H106KS