22205C155KAT1A
22205C155KAT1A AVX Corporation
X7RDielectric.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R 2220
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5uF X7R 2220 10% Tol.
Інші пропозиції 22205C155KAT1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C155KAT1A 22205C155KAT1A Виробник : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5uF X7R 2220 10% Tol