22205C475KAZ2A
22205C475KAZ2A AVX Corporation
FlexitermMLCC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71H475KV NEW GLOBAL PN 50V 4.7uF A 581-KGF55CR71H475KV.
Інші пропозиції 22205C475KAZ2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22205C475KAZ2A 22205C475KAZ2A Виробник : AVX FlexitermMLCC-777061.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4.7uF X7R 2220 10% Tol FLEX
товару немає в наявності
22205C475KAZ2A 22205C475KAZ2A Виробник : KYOCERA AVX FlexitermMLCC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGF55CR71H475KV NEW GLOBAL PN 50V 4.7uF A 581-KGF55CR71H475KV