Продукція > KYOCERA AVX > 22207C104MAT2A
22207C104MAT2A
22207C104MAT2A KYOCERA AVX
KGM_X7R-3223212.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT PN CHANGE NEW PN KGM55ZR72H104MV SEE ATTACHED DOCUMENT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 500V; X7R; ±20%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1µF, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Operating voltage: 500V, Dielectric: X7R, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm.
Інші пропозиції 22207C104MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22207C104MAT2A 22207C104MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 500V; X7R; ±20%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Operating voltage: 500V
Dielectric: X7R
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm