Продукція > KYOCERA AVX > 2220AC102KAT2A
2220AC102KAT2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7R
Capacitance: 1nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 1kV
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Dielectric: X7R, Capacitance: 1nF, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 1kV, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC.