Продукція > KYOCERA AVX > 2220AC153KAT2A
2220AC153KAT2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 15nF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.