Продукція > KYOCERA AVX > 2220AC472KAT2A
2220AC472KAT2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 1kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Kind of capacitor: MLCC
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7nF; 1kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 1kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Kind of capacitor: MLCC.