2260B-250-9
2260B-250-9 Keithley Instruments, Inc.
1KW_60208_0_2260B_PW_DataSheet-2307990.pdf
Виробник: Keithley Instruments, Inc.
Benchtop Power Supplies Programmable DC Power Supply 250V 9A 720W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук