Продукція > KEITHLEY > 2260B-30-108
2260B-30-108
2260B-30-108 KEITHLEY
2239380.pdf
Виробник: KEITHLEY
Description: KEITHLEY - 2260B-30-108 - Labornetzteil, Programmierbar, 1 Ausgang, 0 V, 30 V, 0 A, 108 A
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: 0V
Ausgangsspannung, max.: 30V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Nennleistung: 1.08kW
usEccn: 3A992.a
Versorgungsspannung, min.: -999V
euEccn: NLR
Ausgangsstrom, max.: 108A
Produktpalette: 2260B Series
productTraceability: No
Ausgangsstrom, min.: 0A
Versorgungsspannung, max.: -999V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEITHLEY - 2260B-30-108 - Labornetzteil, Programmierbar, 1 Ausgang, 0 V, 30 V, 0 A, 108 A, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, min.: 0V, Ausgangsspannung, max.: 30V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Nennleistung: 1.08kW, usEccn: 3A992.a, Versorgungsspannung, min.: -999V, euEccn: NLR, Ausgangsstrom, max.: 108A, Produktpalette: 2260B Series, productTraceability: No, Ausgangsstrom, min.: 0A, Versorgungsspannung, max.: -999V.
Інші пропозиції 2260B-30-108
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2260B-30-108 2260B-30-108 Виробник : Keithley Instruments, Inc. 1KW-60208-0_2260B_PW_DataSheet.pdf Benchtop Power Supplies Programmable DC Power Supply, 30V, 108A, 1080W