2260B-80-27
2260B-80-27 Keithley Instruments, Inc.
1KW-60208-0_2260B_PW_DataSheet.pdf
Виробник: Keithley Instruments, Inc.
Power Supplies - Bench Top Programmable DC Power Supply 80V 27A 720W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук