2260B-800-4
2260B-800-4 Keithley Instruments, Inc.
1KW_60208_0_2260B_PW_DataSheet-2307990.pdf
Виробник: Keithley Instruments, Inc.
Benchtop Power Supplies Programmable DC Power Supply 800V 4.32A 1080W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук