22MP04374W
22MP04374W Essentra Components
skuAsset?mediaId=158901
Виробник: Essentra Components
Description: BUSHING 0.250" NYLON WHITE
Features: Snap-Mount
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Cable, Wires
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Panel Thickness: 0.125" (3.18mm)
Diameter - Inside: 0.250" (6.35mm)
Panel Cutout Dimensions: Circular - 0.437" (11.10mm)
Bushing, Grommet Type: Bushing
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUSHING 0.250" NYLON WHITE, Features: Snap-Mount, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Cable, Wires, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Panel Thickness: 0.125" (3.18mm), Diameter - Inside: 0.250" (6.35mm), Panel Cutout Dimensions: Circular - 0.437" (11.10mm), Bushing, Grommet Type: Bushing, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Part Status: Active.