22PBNO-XFBK
22PBNO-XFBK c3controls
22mmIECPilotDevice.pdf
Виробник: c3controls
Description: 22MM PUSHBUTTON FLUSH BLACK
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 10A (AC), 5A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Rear
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.50mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 72 V
Voltage Rating - DC: 28 V
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22MM PUSHBUTTON FLUSH BLACK, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 10A (AC), 5A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Rear, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.50mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 72 V, Voltage Rating - DC: 28 V.