Продукція > C3CONTROLS > 22POTO10K-TBW-40
22POTO10K-TBW-40
22POTO10K-TBW-40 c3controls
Виробник: c3controls
Description: POT 10K OHM 2W WIRED LP 1-10
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 2W
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate
Actuator Length: 0.886" (22.50mm)
Actuator Type: Slotted
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1
на замовлення 191 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 2W WIRED LP 1-10, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 2W, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Screw Terminal, Pressure Plate, Actuator Length: 0.886" (22.50mm), Actuator Type: Slotted, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.