22SL0750ADCLIP
22SL0750ADCLIP Essentra Components
1512115-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP CONDUIT BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 1.000" (25.40mm)
Type: Clip, Conduit
Width: 1.000" (25.40mm)
Panel Hole Size: 0.940" (23.88mm)
Height: 1.104" (28.04mm)
Opening Size: 0.750" (19.05mm)
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP CONDUIT BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Length: 1.000" (25.40mm), Type: Clip, Conduit, Width: 1.000" (25.40mm), Panel Hole Size: 0.940" (23.88mm), Height: 1.104" (28.04mm), Opening Size: 0.750" (19.05mm).