22SR10KLFTR TT Electronics/BI
22.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10K OHM 0.125W J LEAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 10K ohm 20% 14mm Single Turn.
Інші пропозиції 22SR10KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
22SR10KLFTR 22SR10KLFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics 22-1527142.pdf Trimmer Resistors - SMD 10K ohm 20% 14mm Single Turn