22SRCCD-MLBK
22SRCCD-MLBK c3controls
Виробник: c3controls
Description: 22MM 3 POS SPRG RT 2 CENTER ALUM
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Mom-Off-Off, Mom-On-Off
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination: Non-Illuminated
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia
Part Status: Active
Number of Positions: 3
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22MM 3 POS SPRG RT 2 CENTER ALUM, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Mom-Off-Off, Mom-On-Off, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination: Non-Illuminated, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia, Part Status: Active, Number of Positions: 3.