23BR10LFTR
23BR10LFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 10 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.200" x 0.180" Face (5.08mm x 4.57mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 10 Ohms
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10 OHM 0.25W GW TOP ADJ, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.200" x 0.180" Face (5.08mm x 4.57mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 10 Ohms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції 23BR10LFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23BR10LFTR 23BR10LFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics BITCS00688_1-2564900.pdf Trimmer Resistors - SMD 4MM Squ 10 10% Sealed