23S09T-1DCG
23S09T-1DCG Renesas Electronics Corporation
23s09t-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC ZD BUFFER 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, LVTTL
Frequency - Max: 133MHz
Type: Zero Delay Buffer
Input: LVTTL
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 2.3V ~ 2.7V
Ratio - Input:Output: 1:9
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 16-SOIC
PLL: Yes with Bypass
Divider/Multiplier: No/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC ZD BUFFER 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, LVTTL, Frequency - Max: 133MHz, Type: Zero Delay Buffer, Input: LVTTL, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 2.3V ~ 2.7V, Ratio - Input:Output: 1:9, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 16-SOIC, PLL: Yes with Bypass, Divider/Multiplier: No/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції 23S09T-1DCG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23S09T-1DCG 23S09T-1DCG Виробник : Renesas Electronics REN_23S09T_DST_20100517-1995774.pdf Clock Buffer 2.5V CLK MULTIPLIER SPREAD SPECTRUM