23SR100LFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 100OHM 0.25W J LEAD SIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.219" x 0.197" Face (5.56mm x 5.00mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 1.0
Написати відгук
Description: TRIMMER 100OHM 0.25W J LEAD SIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.219" x 0.197" Face (5.56mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції 23SR100LFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23SR100LFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009735161_1-2565539.pdf Trimmer Resistors - SMD 100 ohm 20% 14mm Single Turn