23SR200LFTR TT Electronics/BI
23.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 200OHM 0.25W J LEAD SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 1/4W 200 Ohms 20% SINGLE TURN.
Інші пропозиції 23SR200LFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23SR200LFTR Виробник : BI Technologies / TT Electronics 23-1527241.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4W 200 Ohms 20% SINGLE TURN