23SR50KLFTR BI Technologies / TT Electronics
23-1527241.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - SMD 50K ohm 20% 14mm Single Turn
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 23SR50KLFTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
23SR50KLFTR Виробник : TT Electronics/BI 23.pdf Description: TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE