Продукція > IDEAL POWER LTD. > 23SW-00240271-S10B-US
23SW-00240271-S10B-US
23SW-00240271-S10B-US Ideal Power Ltd.
Ideal-Power-24V-2.71A-Lugged-PSU-23SW-00240271-S10B.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.19" L x 2.80" W x 1.35" H (106.4mm x 71.1mm x 34.2mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cUL, FCC, GS, TUV, UL
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.71A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.19" L x 2.80" W x 1.35" H (106.4mm x 71.1mm x 34.2mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cUL, FCC, GS, TUV, UL, Form: Desktop (Class II), Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.71A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Standard Number: 60950-1.