24-1X100FT
24-1X100FT 3M Electronic Specialty
scotch-electrical-shielding-tape-24.pdf
Виробник: 3M Electronic Specialty
Adhesive Tapes SHIELDING TAPE 1" X 100'
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ELECTRICAL 1"X33.3YD, Packaging: Bulk, Length: 100' (30.5m) 33.3 yds, Tape Type: Electrical Shielding, Width: 1.00" (25.40mm), Usage: Electrically Insulating, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
24-1X100FT 24-1X100FT Виробник : 3M scotch-electrical-shielding-tape-24.pdf Description: TAPE ELECTRICAL 1"X33.3YD
Packaging: Bulk
Length: 100' (30.5m) 33.3 yds
Tape Type: Electrical Shielding
Width: 1.00" (25.40mm)