Продукція > CALEX > 24QS15.50SBM-B
24QS15.50SBM-B
24QS15.50SBM-B Calex
sbmq12.A02.pdf
Виробник: Calex
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 50W, 9-36Vin to 15V a. 3.3A out DC-DC Converter, Non-Flanged Baseplate
Написати відгук