Продукція > CALEX > 24QS15.50SBM
24QS15.50SBM
24QS15.50SBM Calex
sbmq12.A02.pdf
Виробник: Calex
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 50W, 9-36Vin to 15V a. 3.3A out DC-DC Converter
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук