24T5.15HE
24T5.15HE Calex
Виробник: Calex
DC/DC Converters - Through Hole 75W 18-36Vin 5V, +/-15V 15A, +/-2A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 24T5.15HE Calex