250LE015100
250LE015100 BREVETTI
SR250LI.pdf
Виробник: BREVETTI
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; LIGHT; Bend.rad: 100mm; L: 986mm; Int.height: 17mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: LIGHT
Bending radius: 100mm
Length: 986mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 23mm
External width: 26mm
Internal height: 17mm
Internal width: 15mm
Colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; LIGHT; Bend.rad: 100mm; L: 986mm; Int.height: 17mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: LIGHT, Bending radius: 100mm, Length: 986mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 23mm, External width: 26mm, Internal height: 17mm, Internal width: 15mm, Colour: black.