Продукція > BUSSMANN > 250NHG02B-400
250NHG02B-400 BUSSMANN
250NHG02B-400.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 250A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH02
Type of fuse: fuse
Current rating: 250A
Rated voltage: 400V AC
Fuse characteristics: gG; gL
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH02
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 14W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 250A; 400VAC; gG,gL; industrial; NH02, Type of fuse: fuse, Current rating: 250A, Rated voltage: 400V AC, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH02, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 14W.