250R05L2R2CV4T
250R05L2R2CV4T Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 2.2PF 25V NP0 0201
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 2.2pF.
Інші пропозиції 250R05L2R2CV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R05L2R2CV4T 250R05L2R2CV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 2.2pF