250R05L430FV4T
250R05L430FV4T Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 43PF 25V NP0 0201
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 43pF 1%.
Інші пропозиції 250R05L430FV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250R05L430FV4T 250R05L430FV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 43pF 1%