250S41W335KV4E
250S41W335KV4E Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 3.3uF 10% X7R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 250S41W335KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
250S41W335KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210