251R14S1R6BV4 Johanson Dielectrics
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT High-Q MLCC 0603, 1.6pF, 0.1pF, C0G, 250V
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук