Продукція > JOHANSON > 251R14S4R7CV4Y
251R14S4R7CV4Y
251R14S4R7CV4Y Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 4.7pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук